+90 224 223 40 84
Canan Masaj Salonu'na Hoşgeldiniz

Masajlarımız

Masaj vücudu rahatlatan hem sağlık ve şifa veren hemde psikolojik olarak iyi hissettiren bir uygulamadır. Canan Masaj Salonu olarak işinin ehli masözlerimizle sizlere birbirinden faydalı masaj çeşitleriyle hizmet vermekteyiz.

 

Klasik Masaj

Klasik Masaj, kan dolaşım hızını arttırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler. Masaj, yaptıran kişinin, rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde hissetmesini sağlamaktadır.

Salonumuzda Klasik Masaj, özel masaj yağları kullanılarak yapılır. Masaj Salonu olarak sizlere en güzel masaj tecbüsini yaşatmak için çalışıyoruz.

 

 

Aromaterapi Masajı

Aromaterapi Masajı, bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Aromaterapi deyince ilk akla gelen küçük şişelerdeki güzel kokulu esans ve yağlardır. Konsantre halde bulunan bu yağların gül, susam, lavanta, limon, ardıç, portakal gibi çeşitleri vardır.

 

Çikolata Masajı

Çikolata Masajı cildi canlandırarak güzelleştiren bir masaj tekniğidir. Tıpkı ağzınızda bıraktığı o tadın güzelliği gibi vücudunuzu sararak, duygularınızı düzenler ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Günlük yaşamın stresini ve sıkıntısını ortadan kaldırır.

 

 

 

Köpük Masajı

Köpük Masajı vücudu sabun köpükleriyle kaplayarak yapılan geleneksel bir masajdır. Otantik Köpük Masajı Salonumuzun Özel Türk Hamamında yapılır ve doğal zeytinyağlı sabun köpükleri kullanılır. Bu uygulamanın sonucunda vücut bebek cildi gibi yumuşak, yenilenmiş bir görünüme kavuşur.

 

 

 

Sultan Masajı

Sultan Masajı, aynı anda iki personelin senkronize hareketleriyle uygulanan bu masajda amaç iki farklı enerjiyi aynı anda tek bir vücuda vererek vücuttaki negatif enerjiyi pozitif bir enerjiye çevirmektir. Merkezimizdeki uzman personeller tarafından uygulanan Otantik Sultan masajı dört el masajı olarakta bilinmektedir.

Özel bir masaj yağıyla yapılan bu masaj vücutta aşırı bir dinlenme hissi uyandırarak vücudun gündelik dengesini korumasına yardımcı olur ve güne daha pozitif başlamasını sağlar.

 

Tai Masajı

Tai Masajının geçmişi Budha zamanına dayanmaktadır. Pasif esneme ve yumuşak basıncın vücudun enerji hatlarına uygulanmasıyla yapılır. Masör ve masözlerimiz belli noktalara basıncı baş parmakları, elleri ve ayaklarıyla uygulayarak vücudun enerji akımını canlandırır. Thai masajı esnekliği artırır, stresi azaltır, iç organları uyarır ve vücudun enerji sistemini dengeler.

 

 

 

Taş Masajı

Hawaii volkanik taşlarıyla yapılan “Taş Masajırahatlama adına çok etkili bir methoddur. Sıcak taş uygulamaları komple vücut masajı ve sıcaklığın etkili birleşimine olanak verir.

Sıcak taş masajı su içinde ısıtılarak bakıma hazır hale getirilen siyah renkteki pürüzsüz, yassı ve oldukça sert yapıda olan bu taşların sırt, boyun, bel, avuç içi, ayak parmak araları, karın gibi vücudun belirli noktalarına yerleştirilmesi ile uygulanır.